Hakkımızda

Hakkımızda Ne Bilmek İstersiniz?

BİZ KİMİZ

Prenses Garden

Gerçek reklamın misafirlerimizin damak tadı ve göz zevki olduğuna inanarak ilerledik. Mutfağımızın hijyen, etlerimizin islami bakımdan kesilmesi şartlarına uygun helal olması müessesemizin en hassas konusudur.Prencess Garden yeşilliklerin ortasında doğa ile bütünleşmiş olmasının yanında şehire yakınlığı açısından misafirlere büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

 

PRENSES GARDEN;Düğün, Kır Düğünü Organizasyonlarınızda sizlere her türlü karmaşadan uzak, profesyonel kadrosuyla güvenilir bir ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz. Prenses Garden her organizasyonda profesyonelce hizmet vermek için çaba göstermektedir. Geçmişte yaptığımız her organizasyon bizim referansımızdır. Prenses Garden’da yaz – kış her hafta sonu yapılan düğün, nişan, nikah ve sünnet organizasyonlarının sizin için kırk yılda bir olduğunun bilincindeyiz ve kusursuz olması için her türlü istekleriniz doğrultusunda hizmetinizdeyiz. 450 kişilik kapalı salon,250-450 ve 1500 kişilik 3 ayrı kır bahçelerimizde;Düğün Organizasyonu, Nişan organizasyonu,Kına Gecesi ,Sünnet Düğünü, Özel Yemekli ve Kokteylli Davetler , İş Toplantıları,Okul Yemekleri,Kep Törenleri,Yıl Dönümü Kutlamaları,Veda Yemekleri,Toplu İftar Yemekleri,Kokteyl,Doğum Günü ve Gençlik Partileri, Sanatçı, Oryantal,Fasıl,Havai Fişek,Çiçek,Balon Süsleme ve Şamdan Seçenekleri vs. gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

FİRMA PROFİLİMİZ

PRENSES GARDEN;Düğün, Kır Düğünü Organizasyonlarınızda sizlere her türlü karmaşadan uzak, profesyonel kadrosuyla güvenilir bir ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz.

 ©  2013 Morbi Bilgi Teknolojileri
Back to top