HakkımızdaPrincess Garden farkınız siz olmanız :)) Princess Garden sizin hayal bahçeniz :))))

Yepyeni bir hayata kocaman bir adımla girmek üzeresiniz. Şimdiye kadar yaşadıklarınız belki bir macera, belki de hiç düşünmeden duygularınızın peşinde koştuğunuz anlardı. Evlenmeye hazırsınız. Hayatınızın en heyecanlı en unutulmaz dakikalarını tüm dost ve akrabalarınızla paylaşacağınız kusursuz, görkemli bir davet istiyorsunuz. 

Prenses Garden; düğün, kır düğünü organizasyonlarınızda sizlere her türlü karmaşadan uzak, profesyonel kadrosuyla güvenilir bir ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz. Prenses Garden her organizasyonda profesyonelce hizmet vermek için çaba göstermektedir. Geçmişte yaptığımız her organizasyon bizim referansımızdır.

Prenses Garden’da yaz – kış her hafta sonu yapılan düğün, nişan, nikah ve sünnet organizasyonlarının sizin için kırk yılda bir olduğunun bilincindeyiz ve kusursuz olması için her türlü istekleriniz doğrultusunda hizmetinizdeyiz. 500 kişilik kapalı salon, 200-450 ve 1500 kişilik 3 ayrı kır bahçelerimizde; düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, kına gecesi, sünnet düğünü, özel yemekli ve kokteylli davetler, iş toplantıları, okul yemekleri, kep törenleri, yıl dönümü kutlamaları, veda yemekleri, toplu iftar yemekleri, kokteyl, doğum günü ve gençlik partileri, sanatçı, oryantal, fasıl, havai fişek, çiçek, balon süsleme ve şamdan seçenekleri vs. gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Toplam 17 dönüm yeşillik içerisinde 3 bahçeli 1 kapalı salonumuz ile misafir sayısına göre hizmet vermekteyiz.

Büyük bahçe: 1,500 kişilik
Mandalin bahçesi: 450 kişilik
Şelale bahçesi: 200 kişilik
Kapalı salon: 500 kişilik


* Yuvarlak Masa Giydirme 
* Lake Sandelye Giydirme 
* Çiçekli Masa Şamdanları 
* Cam Supla 
* Yer Volkanları 
* Yürüyüş Yolu Şamdanları 
* Sinevizyon Gösterisi 
* Klimalı Gelin - Damat Odası
* Gelin - Damat Masa Süslemesi 
* Giriş Takı Süslemesi 
* Kırmızı Halı 
* Ses Düzeni 
* 75 Poz Fotoğraf 
* Video Çekimi (20:00-24:00 saatleri arası) 
* Orkestra 
* Ücretsiz Otopark 
* Jeneratör 
* Tek Tip Kıyafet Ve Tecrübeli Servis ekibi

Rezervasyon

Adı Soyadı
Email
Rezervasyon Saati ve Bize Mesajınız

Prenses Garden İzmir Kır Düğün Salonu Davet Organizasyon

Prenses Garden İzmir Kır Düğün Salonu Davet Organizasyon

İletişim