HİZMETLERİMİZ

Profesyonel Ekibi ile Hizmet!

DÜĞÜN & NİŞAN & SÜNNET

This article gives you instructions on how to configure your CMS and e-Commerce to use document names for URL paths. If you are performance seems to be low, this article will show you general optimization tips and tricks.

TOPLANTI & İŞ YEMEKLERİ

What you need system requirements for Morbi e-Commerce and Morbi CMS. Firstly you must use windows hosting platforms. If you don't know anything about hosting, don't worry we will support.

MENÜLER

Premium Support is an optional extension of the Standard Support provided as a part of the maintenance contract. It's available only to customers who have a valid maintenance contract. If the maintenance contract expires, you can request Permium Support again.

SALONLARIMIZ HAKKINDA

Büyük Bahçe

 

1400 kişilik bahçemiz ile kalabalık düğünlerin en güzel alanıdır. Yemekli her türlü düğünlerinizde profesyonel ekibizmle hizmetinizdeyiz.Şelale Bahçe

200 Kişilik düğün yerimizde, nişan, kır düğünleri, toplantı, iş yemekleri hizmetlerimizle hizmet vermekteyiz.

 

Mandalin Bahçe

Açık havada sizlere gerçekleştirmek istediğiniz,organizasyonlarınızda sizlere en mükemmel hizmeti sunuyoruz.

 

Videosunu İzleyin-Click

Kapalı Salon

500 kişilik Kapalı salonumuzda Misafirlerinizi eviniz kadar sıcak ve rahat bir ortamda ağırlamanın keyfini yaşayın.

Neden Biz?

Prenses Garden düğün salonları ile İzmir'in en gözde mekanlarındandır. Profesyonel hizmeti ve drüstlük ilkesi ile çiftlerimize gözü arkada kalmayacak bir gece yaşatmaktadır.

 

  • Prenses garden profesyonel ekip ruhuna sahiptir.
  • Kaliteyi ve en iyi hizmeti vermekten ödün vermeyiz.
  • Yemekli düğünlerde lezzetin yanında sağlığı da ön planda tutmaktayız..
  • Kalitemizden ödün vermezken ekonomik fiyatlarımızla da bütçenizi zorlamaz.

KİM NE DEDİ?

"Düğünümüz mükemmeldi, prenses garden ekibine çok teşekkür ediyoruz, tüm organizasyonda yanımızdan oldunuz, bize çok güzel bir gece yaşattınız, teşekkürler!! "
Mustafa Erdel (Mandalin Bahçe)

 

"Çiçekçiler odası tüm toplantılarımızda ve yemeklerimizde bizlere güzel bir organizasyon sunan prenses garden a çok teşekkür ediyoruz."
Barış Kara (Şelale Bahçe)

FİRMA PROFİLİMİZ

PRENSES GARDEN;Düğün, Kır Düğünü Organizasyonlarınızda sizlere her türlü karmaşadan uzak, profesyonel kadrosuyla güvenilir bir ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz.

 ©  2013 Morbi Bilgi Teknolojileri
Back to top